+380663318470; +380503058474

Полтавська обл. с. Білоцерківка

Бази відпочинку: плюси і мінуси

Зараз саме час для відпочинку на природі. Збираючись на відпочинок з друзями, між вами може виникнути питання: бази відпочинку чи ночівля в палатках, під відкритим небом. Деякі люди просто  не можуть нормально сприймати ночівлю у палатці, дехто просто боїться. От тут єдиним вірним і розумним рішенням буде зупинитись на базі відпочинку.

В нас час майже у кожному регіоні існують бази відпочинку. В цій статті ми розглянемо всі плюси і мінуси бази відпочинку, порівнюючи з відпочинком «дикунами».

1)      Ціна. Можна з упевненістю сказати, що відпочинок на базі і під відкритим небом майже рівноцінний. Адже, порахувавши всі дрібниці, які будуть необхідні для відпочинку на природі( азі, спреї від комарів і так далі.) Ви впевнитися в цьому.

2)      Дозвілля. Відпочиваючи «дикунами» кожен день Ви отримуєте те саме і переважно це пляж і річка. Якщо ж Ви обрали бази відпочинку, то Ваше дозвілля буде значно цікавіше. Кожна база відпочинку пропонує відпочиваючим обрати заняття по душі.

3)      Дуже важко знайти справді гарне місце, де можна було б залишитися на ніч у палатці. Щоб обрати потрібну галявину треба багато часу і зусиль, адже в першу чергу треба розпитати знаючих людей. Не кожен мешканець може підказати і дійсно знати гарне місце. А от із базами відпочинку таких проблем не буде. Номер телефону і адресу дуже легко знайти навіть в Інтернеті.

мы знаем время продажи алкоголя в Хабаровске