+380663318470; +380503058474

Полтавська обл. с. Білоцерківка

О нас

Відпочинок в Україні

Якщо Ви плануєте Відпочинок в Україні — то необхідно звернути увагу на базу відпочинку «козацький стан». Рухаючись на машині чи іншим транспортом трасою всеукраїнського значення Київ-Харків з Полтави до Києва , або навпаки, Ви обов’язково проїдете через мальовниче село Білоцерківка, що розташувалось на березі правої притоки Дніпра — річки Псьол.
Подорожуючи через це село, Ви не зможете минути кафе «Фортеця», яке знаходиться на 280 кілометрі траси Київ-Харків. Це кафе обрисами нагадує фортецю тих часів і мабуть звідси починається Ваше знайомство з історією цього краю. Завітайте до затишного та комфортного кафе і продовжіть своє ознайомлення з історією і звичаями цієї місцини, відвідавши імпровізований козацький табір, що був відтворений серед лугу та зветься «Козацький стан».

Білоцерківку було засновано наприкінці ХVI сторіччя козаками з Правобережжя і з самого початку маленьке поселення входило до Балакліївскої сотні Полтавського полку. З 1660 року воно стає центром сотні , а з 1669 року згадується як містечко Миргородського полку . Козаки Білоцерківської сотні брали участь у боротьбі зі шведськими загарбниками.

Згадували про Білоцерківку і відомі люди того часу… Колись цими мальовничими місцями мандрував великий Кобзар Тарас Григорович  Шевченко. Він писав: » … отдыхал под горою у переправы через Псёл, что в местечке Белоцерковке». Саме тут влітку 1845 року він переправлявся через Псьол.

Йдучи «Козацьким станом»  Ви неодмінно побачите місцевий ресторан-корчму.

отдых в украине цены

Зайшовши до нього, Ви опинитесь серед ітер’єру та речей козацької доби .

Але це не музей. Тут смачно готують і страви подають прямо зі справжньої української  печі до Вашого столу. Скуштувавши їх, Ви забажаєте повернутися сюди знову і знову , як до батьківської хати, символом якої завжди була дитяча колиска, що висить тут же біля печі, в головній залі ресторану.

отдых в украине цены

А на   даху звили гніздо лелеки — це на щастя.

Тут є місце для відпочинку, де можна розбити палатку, та плита на якій готують їжу.

Пляж облаштовано лежаками та дерев’яною доріжкою, яка веде до самої води.

отдых в украине цены

А неподалік на причалі стоїть пліт, що має власний хід і за бажанням відпочиваючих мже здійснювати невеликі подорожі по руслу річки Псьол. Це додасть до вашого відпочинку необхідної динаміки та нових, незвіданих  вражень.

За Вашим бажанням персонал » Козацького стану » може організувати кінну прогулянку.

отдых в украине цены

Провідник проведе екскурсію тільки йому відомими стежками і ви знову відкриєте для себе неповторну та мальовничу красу рідного краю. Відчуєте на обличчі струмені теплого степового вітру, насиченого запахами духм’яних трав, а гордий та красивий жеребець під Вами додасть відчуття того, що Ви Козак — людина вільна та непокірна, здатна нестись ген до обрію назустріч новим враженням та пригодам.

отдых в украине цены отдых в украине цены

Запрошуємо до » КОЗАЦЬКОГО СТАНУ » — мрії сучасної людини про незвичайний відпочинок з максимальним комфортом та присмаком національного колориту , щоб вдало провести

відпочинок в Україні!

Один комментарий

  1. Анфиса.:

    Отмечали Новый год с семьей. Все было на высшем уровне! Программа, кухня, обслуживание. Банька прекрасная, чистая, аккуратная. Дети в восторге от прогулок на лошадях. Хозяева очень радушные и гостеприимные. Очень довольны отдыхом, дети не хотели уезжать. Обязательно будем приезжать еще. Рекомендую всем!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

самый эффективный билд для Монаха/Monk от портала http://diablo-3.ru/ Удобен для фарма, пока что 1 акта.