+380663318470; +380503058474

Полтавська обл. с. Білоцерківка

Відпочинок на Полтавщині

Відпочинок на Полтавщині – нині дуже різноманітний і цікавий. Свіже повітря і краса природі піднімуть настрій і покращать самопочуття. Ви отримаєте вдосталь вражень і, з захопленням будете згадувати відпочинок на Полтавщині.  Кожного року відпочиваючі приїздять на Полтавщину,щоб оздоровити свій організм.

Полтавщина славиться також цілющою водою на курорті — Миргород. Цілюще джерело  води яке відкрив лікар  И.Зубковский , який довів лікувальне значення мінеральної миргородської  води.З тих пір багато людей приїздить на курорт,щоб відновити своє самопочуття.Мінеральна лікувальна вода, торф’яні грязі, свіже повітря – це якісний комплекс процедур, які допомагають лікуванню захворювань жовчного міхура, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату,нервової системи, цукрового діабету і багатьох інших недуг.

Відпочинок на Полтавщині зачарує вас гарною природою соснового і березового гаю, і збагатить ваш організм чистим повітрям. Лікувальні різноманітні процедурі оздоровлять вас. Здорове дієтичне харчування,яке запропонує вам лікар,допоможе позбавитися багатьох недуг. Вам запропонують безліч санаторіїв,в яких з комфортом відпочинете. В санаторії вас буде лікувати персональний и кваліфікований лікар. Турботливі молодші-медсестри допоможуть вам відчувати себе,як вдома. Ввечері ви зможете відпочити на дискотеці,або відвідати музикальний фонтан,який заворожить вас приємною класичною музикою.Ви отримаєте незабутні враження,і ваш організм буде вам вдячний. Відпочинок на Полтавщині— це тей куточок, де ви  забудете про всі свої негаразди и полинете в чаруючий край щастя і задоволення.