+380663318470; +380503058474

Полтавська обл. с. Білоцерківка

Відпочинок в Україні

Відпочинок на Полтавщині

рыбалка Козачий Стан

Кожен сприймає по- різному. Для кого — це поїздка на дачу, для кого-відпочинок на березі річки , для когось перегляд улюблених серіалів , а для когось найкращому відпочинком є полювання . База відпочинку « Козацький стан» пропонує своїм клієнтам послугу « Полювання з єгерем » у Білоцерківці . Ми б хотіли поговорити саме про цей вид відпочинку на Україні .

Перші добувачі з’явилися в Україні 6 тис. років тому. Полювання , як вид відпочинку на Україні шанували в усі часи. Полювання — це процес вистежування , переслідування і добування диких тварин і птахів , які перебувають у стані природної волі . Полювання буває декількох видів: промислова, любительська , спортивна та науково -дослідна . Мисливська діяльність на Україні регулюється Законом « Про мисливське госпо та полювання» , в якому роз’яснюються права на полювання , терміни проведення полювання і заборони здійснення охотничей діяльності в певних випадках. Сьогодні полювання є одним з улюблених видів активного відпочинку в Україні , серед чоловіків. Їм не постає перепоною навіть ті довгі процедури , пов’язані з отриманням дозволу і покупкою зброї.

Звичайно , найбільш цікавою і престижною вважається полювання на великого звіра . Здолати його не кожному під силу. Для цього потрібна особлива підготовка та навички , спеціальне спорядження . Для мисливця дуже важливо хороша зброя , адже воно є однією зі складових успіху полювання . Купити зброю можна в будь-якому магазині , де є товари для полювання.

Приїжджайте в Білоцерківку та отримайте насолоду від полювання !

файловый клуб Обмен документами всех тематик.